MILWAUKEE

З часу свого заснування в 1924 році компанія Milwaukee є галузевим лідером з випуску новаторського інструменту, маючи за станом на кінець 2002 року понад 137 патентів США та 179 іноземних патентів. До нових інноваційних продуктів відносяться перша в світі регульована циркулярна пилка Tilt-Lok ™ і шабельна пилка Sawzall – The Hatchet®. Впровадження нововведень триває і сьогодні. До їх числа можна віднести серію дрилів-шуруповертів Lok-Tor ™ і ударних дрилів, а також частину акумуляторних інструментів з взаємозамінними батареями.

Головний офіс Milwaukee знаходиться в Брукфілд (штат Вісконсін, США). Тут також ведуться дослідницькі роботи, розробляється нова продукція, працюють відділення технічної підтримки, маркетингу, збуту та інформатики. Сучасні виробничі потужності знаходяться в Грінвуді, Джексоні і Косцюшко (штат Міссісіпі), Блайтвіль (штат Арканзас), Брукфілд (штат Вісконсін) і Матаморосі (Мексика). Продукція Milwaukee також випускається на сучасних підприємствах в Європі і в усьому світі за високими стандартами компанії.

Компанія Resel UKRAINE – офіційний дилер ТМ Milwaukee на території України

Ми постачаємо виключно сертифікований товар та надаємо можливість отримати розширені гарантійні строки. Замовивши електроінструмент Milwaukee у офіційного представника ви отримуєте бездоганний сервіс, офіційну гарантію, післяпродажне обслуговування!

Ми гарантуємо встановлені строки постачання та надання повної супровідної документації. Та прикладаємо максимум зусиль для задоволення потреб найвимогливіших партнерів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.