BOSCH

Robert Bosch Tool Corporation є світовим лідером на ринку електроінструментів і приладдя та провідний світовий постачальник технологій і послуг. До групи Bosch входять Robert Bosch GmbH і більше 350 дочірніх і регіональних компаній в більш ніж 60 країнах. Якщо включити її партнерів з продажу та обслуговування, то група компаній Bosch представлена ​​приблизно в 150 країнах світу. Корпорація Bosch – всесвітня мережа розробки, виробництва і продажів є основою для подальшого зростання. З усіма своїми продуктами і послугами Bosch підвищує якість життя, пропонуючи інноваційні та вигідні рішення. У 2021 році компанія Bosch відзначила своє 135-річчя.

Інструмент групи компаній Bosch створений для досягнення досконалості – він відповідає найвищим стандартам швидкості, точності, надійності, якості для досягнення відмінних професійних результатів роботи. Професійний електроінструмент Bosch – для професіоналів від професіоналів.

Resel UKRAINE – офіційний дилер ТМ Bosch на території України 

Ми постачаємо виключно сертифікований товар та надаємо можливість отримати розширені гарантійні строки. Замовивши електроінструмент Bosch у офіційного представника ви отримуєте бездоганний сервіс, офіційну гарантію, післяпродажне обслуговування!

Ми гарантуємо встановлені строки постачання та надання повної супровідної документації. Та прикладаємо максимум зусиль для задоволення потреб найвимогливіших партнерів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.